KRIS z personalizacją

699,00 zł
Ilość

SKÓRZANA NERKA KRIS

To zaprojektowana i ręcznie wykonana przeze mnie, skórzana nerka z regulowanym paskiem. Model ten wykonałam głównie z przeznaczeniem do noszenia na ukos/ przez tors, co zdeterminowało jej kształt. Oczywiście możesz nałożyć ją też klasycznie- na biodra :) 

Juz na etapie koncepcji zależało mi, żeby nerka była bardzo pojemna - do zmieszczenia coraz większej ilości rzeczy jakie trzeba mieć przy sobie- You know what i mean :P 

Dodatkowo dla zachowania porządku w przenoszonych manelach, na tyle nerki umieściłam zewnętrzną kieszeń na zamek i mniejszą w środku: na dedykowany, dołączony do nerki skórzany portfel/ wizytownik SOTE, który możesz również nabyć osobno pod tym linkiem:

https://falt-store.pl/strona-glowna/80-sote.html

Powyżej znajdziesz również więcej informacji i zdjęć na jego temat.

Wnętrze nerki oprócz kieszonki oraz wizytownika posiada jeszcze jeden, jakże użyteczny element- pasek z kółkiem na klucze. Dzięki temu gadżetowi możesz mieć pewność, że przypięte doń drobiazgi nie opuszczą nerki bez Twojej zgody :)  Podszewka jest wodoodporna i łatwo się czyści.

Największym HITEM w tym projekcie, oprócz oczywiście autorskich nacięć, jest miejsce na dedykację, inicjały, własnoręczny podpis, a nawet zdjęcie czy grafikę! Pełna personalizacja. 

Oto w jaki sposób przebiega cały proces:

po dokonaniu zamówienia i jego opłaceniu, bardzo proszę o przesłanie na adres e-mail: INFO@FALT-STORE.pl informacji z numerem zamówienia, imieniem i nazwiskiem oraz dedykacją. 

  • Jeżeli ma być to odręczny napis, proszę o wysłanie skanu lub bardzo dobrej jakości zdjęcia napisu, umieszczonego na białej kartce. Kolor napisu jest dowolny, z tym, że  im większy kontrast, tym będzie lepiej widoczny.
  • Jeżeli wybrałaś/łeś grafikę jako personalizację proszę o wysłanie oryginalnego pliku w formacie: .jpg / .png / .ai / .pdf / .eps / .tiff / .psd / lub skanu tej grafiki. Oczywiście im lepsza jakość tym lepiej będzie ona widoczna.
  • jeżeli ma być to zdjęcie analogicznie jw. dopuszczalne są wszystkie formaty oraz skan.
  • jeżeli na być to napis wykonany przeze mnie, proszę o wysłanie napisu oraz określeniu kroju    czcionki.

Wielkość rzeczywista (1:1) płytki z dedykacją wynosi ok. 23/56 mm. Poziomo. 

Personalizacja znajduje się na plastikowej płytce grubości 1 mm. Zabezpieczonej z obu stron lakierem. Płytka jest w 100% wodoodporna i bardzo lekka. Nie przeszkadza w użytkowaniu nerki. Może być czyszczona razem z podszewką, bez obaw, że dedykacja ulegnie zniszczeniu.

Po otrzymaniu meila z tymi informacjami zwrotnie wysyłam wizualizację danej dedykacji, która wymaga akceptacji Klienta/tki. Po niej przystępuję do realizacji zamówienia.

Jeżeli w ciągu 10 dni roboczych nie otrzymam meila z dedykacją lub jej akceptacją, zamówienie zostanie uznane przeze mnie jako zrealizowane. Czas oczekiwania na realizację projektu wynosi do (maksymalnie) 10 dni roboczych, ze względu na ręczne wykonanie. Czas realizacji liczony jest od dnia otrzymania (od Klienta/ Klientki) akceptacji wizualizacji do wykonania projektu. Czas ten może ulec skróceniu :) - uzależniony jest od ilości zamówień. 

Nerka KRIS z dedykacją wykonaną na zamówienie nie podlega zwrotowi.

Wyjątki od odstąpienia od umowy zawartej na odległość wskazane są w pkt 3 art. 38 ustawy o prawach konsumenta.

Jeżeli jakiś z tych etapów jest dla Ciebie nie jasny i budzi wątpliwości chętnie odpowiem na Twoje pytania mailowo lub telefonicznie 731-924-154 :) 

Nerka Kris jest jest lekka, wygodna i praktyczna. Uzupełni codzienne jak i te bardziej formalne stylizacje- wszystko zależy od Ciebie. Wykonana została przeze mnie z najwyższą dbałością o detal oraz jakość! Produkt Made in Poland.

Skład:

100 %  skóra naturalna, grubość ok. 1 mm. Kolor: czerń.

Podszewka - mikrofibra z pokryciem, wodoodporna, czarna.

Tkanina pod skórą - 100% bawełna. Kolor: czerń.

Wymiar:

Szerokość (mierzona przy samym zamku): ok. 47 cm

Wysokość: ok. 20 cm

Kieszeń wewnętrzna na wizytownik SOTE: ok. 8,5 x 12 cm

Wizytownik SOTE: 6 x 10,3, grubość 4 mm!

Kieszeń zewnętrzna na zamek: ok. 13 x 20 cm

Regulowany pasek: prawa część, długość ok. 80 cm, lewa część ze sprzączką, długość ok. 51,5 cm

Pasek został zaprojektowany tak aby można go było samodzielnie lub na zlecenie krawcowej skrócić na stałe. 

5 Przedmioty