KRIS

599,00 zł
Ilość

SKÓRZANA NERKA KRIS

To zaprojektowana i ręcznie wykonana przeze mnie, skórzana nerka z regulowanym paskiem. Model ten wykonałam głównie z przeznaczeniem do noszenia na ukos/ przez tors, co zdeterminowało jej kształt. Oczywiście możesz nałożyć ją też klasycznie- na biodra :) 

Juz na etapie koncepcji zależało mi, żeby nerka była bardzo pojemna - do zmieszczenia coraz większej ilości rzeczy jakie trzeba mieć przy sobie- You know what i mean :P 

Dodatkowo dla zachowania porządku w przenoszonych manelach, na tyle nerki umieściłam zewnętrzną kieszeń na zamek i mniejszą w środku: na dedykowany, dołączony do nerki skórzany portfel/ wizytownik SOTE, który możesz również nabyć osobno pod tym linkiem:

https://falt-store.pl/strona-glowna/80-sote.html

Powyżej znajdziesz również więcej informacji i zdjęć na jego temat.

Wnętrze nerki oprócz kieszonki oraz wizytownika posiada jeszcze jeden, jakże użyteczny element- pasek z kółkiem na klucze. Dzięki temu gadżetowi możesz mieć pewność, że przypięte doń drobiazgi nie opuszczą nerki bez Twojej zgody :)  Podszewka jest wodoodporna i łatwo się czyści.

Nerka Kris jest jest lekka, wygodna i praktyczna. Uzupełni codzienne jak i te bardziej formalne stylizacje- wszystko zależy od Ciebie. Wykonana została przeze mnie z najwyższą dbałością o detal oraz jakość! Produkt Made in Poland.

Skład:

100 %  skóra naturalna, grubość ok. 1 mm. Kolor: czerń.

Podszewka - mikrofibra z pokryciem, wodoodporna, czarna.

Tkanina pod skórą - 100% bawełna. Kolor: czerń.

Wymiar:

Szerokość (mierzona przy samym zamku): ok. 47 cm

Wysokość: ok. 20 cm

Kieszeń wewnętrzna na wizytownik SOTE: ok. 8,5 x 12 cm

Wizytownik SOTE: 6 x 10,3, grubość 4 mm!

Kieszeń zewnętrzna na zamek: ok. 13 x 20 cm

Regulowany pasek: prawa część, długość ok. 80 cm, lewa część ze sprzączką, długość ok. 51,5 cm

Pasek został zaprojektowany tak aby można go było samodzielnie lub na zlecenie krawcowej skrócić na stałe. 

5 Przedmioty