HALBE II

799,00 zł
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

SKÓRZANA TOREBKA HALBE

Ten kształt od dawna chodził mi po głowie….W końcu znalazłam idealny sposób na połączenie obłości i geomertii trójkąta - leżał on w zachowaniu odpowiednich proporcji torebki, tak aby wszystko razem tworzyło spójną całość. 

Dodatkowo zależało mi na stworzeniu modelu, który można będzie nosić na dwa sposoby- oddające dwa różne style: casualowy i formalny, co pozornie nie było takim łatwym zadaniem jak zakładałam. Ale do rzeczy :)

Model HALBE, to torebka którą możesz dostosować do dowolnej stylizacji za pomocą dwóch odpinanych pasków o różnym przeznaczeniu. Jednym z nich jest łańcuszek z paskiem skóry - zastosowanym dla lepszego komfortu użytkowania (do noszenia na ukos). Drugi to krótszy skórzany pasek (do noszenia w dłoni lub na ramieniu).

HALBE zapinana jest na mocny magnes. Całość wnętrza torebki podkleiłam skórą, co nadaje jej sztywności utrzymując również kształt. Takie podklejenie środka zapobiega zabrudzeniu przenoszonych rzeczy przez włosowatą stronę skóry- tzw. mizdrę. Wewnątrz znajduje się też paseczek z kółkiem, o które możesz zaczepić np. pęk kluczy. Ułatwi to ich znalezienie jak i uchroni przed zgubieniem.

Torebka wykonana jest z wysokiej jakości skór naturalnych. Zaprojektowana i uszyta w Polsce.

Skład:

100 % skóra naturalna.

Kolor zewnętrzny: czerń.

Kolor wnętrza torebki: czerń.

Wymiar:

Torebka nie mieści formatu A4.

Szerokość: ok. 26,5 cm.

Wysokość: ok. 18,5 cm.

Szerokość boku: ok. 7 cm.

Długość paska z łańcuszkiem (odpinany, bez regulacji): ok. 130 cm.

Długość paska skórzanego (odpinany, bez regulacji): ok. 40 cm.

Istnieje możliwość nieodpłatnego przedłużenia lub skrócenia paska torebki z łańcuszkiem. Informację dotyczącą preferowanej długości skieruj proszę pod adres: info@falt-store.pl., po dokonaniu zamówienia. Usługa ta nie wydłuża czasu realizacji zamówienia :) 

Halbe II
2 Przedmioty